Hakkımda

Bir öğretmen arkadaşım hep söyler dururdu:”Ben bu öğretmenliğin kitabını yazarım.”Ben belki kitabını yazamam ama, en azından bazı özel ve güzel anları not alabilirim diyerek çıktığım yolda, elimde bir sürü güzellikler biriktiğini farkettim.Bunların bana kalmasını istemedim.

Buradan hareketle bu güzel ve özel anları paylaşma girişimlerinde bulundum elbette.Ancak çeşitli nedenlerle sonu biraz hayal kırıklığı oldu.Şimdi, Bismillah diyerek buradan, ogretmeniim.com ile tekrar yola çıktım tekrardan.Allah utandırmasın inşallah.

Bu sitenin özü, öğrencilerimle yıllar içinde yaşadığım, fıkra tadında küçük anlar ve güzellikler, onların dünyaları ve benim dünyamdan yansıyanlara dayanıyor.

Bilmenizi istiyorum; burada kesinlikle hiçbir öğrencimi rencide edici, küçük düşürücü, aşağılayıcı vb. yazılar yer almayacak.Sadece onların dünyasından taşan güzellikleri bulacaksınız.

Gelelim benim kim olduğuma…Bendeniz Kesim Özkaya.Memleketim Giresun.Sınıf öğretmeniyim.Mesleğimin güzelliklerine attığımda yıl 1991 idi.Dışarıdan derslere girerek başlamıştım.1995 yılında kadroya geçtim ve halen çok severek yapmaya devam ediyorum mesleğimi.

Şu anki görev yerim Ordu ili, Gülyalı ilçesinde bulunan Gülyalı Merkez İlkokulu.Bakalım bundan sonrasında mevla ne gösterecek, nasip bizi nerelere taşıyacak.

Mesleğimin haricinde inanılmaz bir tutkum da Linux’tur.Evet, bana göre Linux vazgeçilmez bir tutkudur.Umarım zaman içerisinde Linux paylaşımlarıma da yer verebilecek zamanı bulabilirim.

Hakkımızda hayırlısıyla inşallah…

Theme by Anders Norén