Kullandım ve Deneyimledim: Acer Aspire C22-860 Monitör Bilgisayar(AIO)

Yaşla birlikte yakın görüşümün yavaş yavaş bozulmaya başlaması, sürekli gözlük takmaktan hoşlanmıyor olmam dolayısıyla, oldukça uzun sayılabilecek yıllardan sonra büyüklüğü yeterli gelmeyen dizüstü bilgisayar alışkanlığımdan vazgeçerek masaüstü bilgisayara dönmeye karar verdim.

Yeni bir bilgisayar toplayayım diye parça araştırması yapmaya başladım.Sıra monitöre gelince, güzel ve özellikli monitörlerin oldukça pahalı fiyatlarda olduğunu gördüm.Ortalama değerlerdeki parçalarla toplanacak bir kasa ve iyi bir monitör ve çevre birimleri yaklaşık 4-5 bin TL’yi buluyordu.Burada devreye AIO bilgisayarlar(monitör bilgisayar) girdi.Araştırmalarımı bu yönde genişlettim.

Alternatif çoktu elbette.İyi bir AIO bilgisayar da iyi fiyatlarda idi.Derken, Acer’in Aspire c22-860 modelini buldum.

Bilgisayar çok şık, donanım olarak normal bir kullanıcı için yeterli, giriş seviyesinin biraz üzerinde bir dizüstü bilgisayar ile neredeyse aynı fityata sahipti.Çok fazla düşünmeden aldım.

Bilgisayarla ilgili olarak internette çok fazla inceleme bulamadım.Buradan hareketle, almak isteyenlere yardımcı olması için, yaklaşık bir haftalık kullanımdan sonra, deneyimlerimi paylaşmak istedim.Buyrun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir